Hakkımızda

 


         Ekobio Laboratuvar, kurucusu Mustafa Tekdil önderliğinde deneyimli kadrosu ile kendi laboratuvarında ürettiği ve satışa sunduğu tüm ürünlerde hijyen, kalite, insan sağlığı ve iş güvenliği gerekliliklerinden taviz vermeksizin hizmet sunmaktadır.

          Doğal ve ekolojik ürünlerin kullanımının insan yaşamında nedenli önemi olduğu, günümüz dünyasında çok açık bir şekilde görülmektedir. Sanayi devrimi ile toplumlar teknolojik yeniliklere sahip olurken, teknolojinin getirdiği olumsuz yan etkilerden son derece fazla etkilenmektedir. Firma olarak ilkemiz insanları doğal ve ekolojik ürünler hakkında bilinçlendirmek ve bu ürünlerin tüketilmesinin insan yaşamına katacağı pozitif enerjiyi tüm toplumumuza yaymaktır.

          Ürün kalitesini arttırmayı hedefleyen yeni yöntemlerin, prensiplerin ve uygulama metotlarının geliştirmesine yönelik çalışmalarımız şirket bilincini daima dinamik tutmaktadır.

          Üstlendiği üretimleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Ekobio Laboratuvar bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.


 

Misyonumuz

Misyonumuz


Ekolojik kaynakların sürdürülebilir kullanımını sağlayarak kaliteli, yenilikçi ve inovatif ürünlerimizle toplumun ve bireylerin sağlık standartlarını ve yaşam kalitelerini yükseltmektir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz


Doğal gıdalar ve gıda takviyesi sektöründe kaliteli ve sağlıklı ürünleriyle güvenilir bir marka ve örnek bir model olarak uluslararası hizmet standartlarına ulaşmış, hijyene ve etik değerlere saygılı, gelecekteki bilimsel ve teknolojik gelişmelere sonuna kadar açık, her zaman aranan ve örnek gösterilen bir firma olmaktır.

Müşteri Firmalarımız